Kursy
Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego CM

Instrukcje

W celu zapisania się na Szkolenia uprawniające do przeprowadzania szczepień przeciwko Covid - 19 dla farmaceutów, fizjoterapeutów i diagnostów laboratoryjnych – moduł praktyczny konieczne jest :

  1. założenie konta w systemie rekrutacji MCKP CM (na adres e-mailowy podany w procesie rejestracji, zostanie przesłany link w celu weryfikacji adresu mailowego- należy potwierdzić),
  2. po zalogowaniu się w systemie rekrutacji MCKP CM należy zapisać się na jeden wybrany termin szkolenia (Użytkownik ma status „zapisany”, co nie jest równoznaczne z „zakwalifikowaniem”).
  3. kwalifikacje na szkolenia następują maksymalnie na 2 dni robocze przed terminem realizacji (Użytkownik zostanie poinformowany mailowo o kwalifikacji)
  4. w celu zapisania się na szkolenie należy, po uprzednim założeniu konta i weryfikacji adresu mailowego, zalogować się na swoje konto, odszukać konkretne szkolenie,  w polu szczegóły kursu kliknąć „Zapisz się”. Użytkownik zyskuje status „zapisany” co nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem. Kwalifikacja następuje maksymalnie na 2 dni robocze przed terminem realizacji szkolenia.
  5. Informacje dot. realizacji szkolenia, ewentualnych zmian terminów są rozsyłane mailowo na adres podany w procesie rejestracji.

.


Regulamin  |   Informacja o przetwarzaniu danych osobowych   |   Instrukcje